.
top of page

טיפים לחקירת במצ״ח

ייעוץ טרם חקירה במצ״ח וליווי צמוד במהלך חקירה ע״י עו״ד צבאי שמכיר את המערכת ״מבפנים״
יכול להציל אותך מכלא וכתם של רישום פלילי.

קרוב שלכם זומן לחקירה במצ״ח או שהוא נמצא כעת בחקירה ? מומלץ לדאוג לו לייצוג משפטי ע״י עורך דין צבאי שמומחה בתחום, כדי שיוכל להעניק לו ליווי מיידי בחקירה. עו״ד צבאי ותיק ומיומן, יוכל למנוע ממנו לעשות טעויות קריטיות, אשר עלולות לפגוע בו בניהול התיק. 

משרד עו״ד צבאי לימור ברמלי הינו משרד בוטיק המתמחה בייצוג וליווי חיילים בחקירות מצ״ח, כאשר כלל עורכי הדין במשרד הינם קציני משפט צבאי אשר שירתו בעברם  כתובעים בכירים בפרקליטות הצבאית, קציני חקירות ומפקדי בסיסים ביחידת מצ״ח ומייצגים כיום חיילים רבים בפני בתי הדין הצבאיים ברחבי הארץ כסנגורים צבאיים. 

לייעוץ מיידי עם עורך דין צבאי מומחה וליווי בחקירת מצ״ח התקשרו :
עו״ד לימור ברמלי - 058-5505404
עו״ד אופיר ברמלי - 058-5404505
במשרדנו עו״ד לימור וא
ופיר ברמלי מטפלים בכל תיק ותיק ומלווים באופן אישי
(מומלץ לשמור את המספר למקרי חירום - זמינות 24/7 במקרה של חקירה / מעצר

10 טיפים חשובים לחקירה במשטרה צבאית חוקרת

לפניכם 10 טיפים חשובים להתנהלות נכונה בחקירת מצ"ח

הטיפים נכתבו על ידי עורכי הדין במשרדנו שחולקים איתכם מנסיונם בדיני צבא:

 1. התייעץ עם עו״ד מטעמך לפני תחילת החקירה, בטרם תתחיל לדבר עם החוקרים !!!

 2. זכור תמיד שחוקר מצ״ח הוא קודם כל שוטר צבאי, והוא לא חבר שלך - לא משנה עד כמה הוא נחמד.

 3. זכור שאתה נמצא במתחם משטרתי או במשמורת של שוטרים. לפיכך, גם אם אתה לא נמצא בחדר חקירות, אתה עדיין בבסיס מצ״ח ולכן, ניתן להקליט אותך או לצותת לך – הישמר בדברייך תמיד!!

 4. זכור- חוקר הוא שוטר צבאי בכל זמן נתון לכן, גם אם אתם לא בחקירה פורמאלית או לא נמצאים בחדר החקירות - כלומר גם אם אתם ברכב בדרך, בהפסקת אוכל/סיגריה/קפה, בשירותים או בדרך לשם, ״בפרגולה״, במדרגות, בשק״ם או כל  מקום אחר – הישמר בדברייך. כל שתאמר יוקלט או יירשם ויהווה ראיה כנגדך במשפט.

 5. עמוד על זכויותיך – היוועצות עם עו״ד במהלך החקירה, זכות השתיקה והזכות לאי הפללה עצמית.

 6. לכל בעיה יש פתרון – גם אם הכל נראה קודר ואין פתרון, היוועץ עם עו״ד, זהו תפקידו וסביר מאוד שהוא יוכל למצוא את הפתרון לבעיותייך.

 7. במצבים לחוצים, מורכבים וכל כך קריטיים אל תסמוך על אף אחד, אלא רק על מי שדואג לאינטרסים שלך – עורך הדין שלך. דבר רק איתו ו״שפוך את ליבך״ רק בפניו. זכור כי קיימים מדובבים (שוטרים סמויים) שנראים כמו חיילים / אסירים רגילים אבל למעשה מעוניינים שתודה בפניהם.

 8. קרא היטב כל מסמך לפני שתחתום עליו.

 9. החוקרים אינם ״קוראי מחשבות״ ולכן הם ידעו רק מה שתאמר להם.

 10. שמור על קור רוח בחקירה, אל תתלהם, נשום עמוק וזכור – אנחנו תמיד כאן בשבילך ויחד נעבור את החקירה.

ניידת משטרה צבאית

עוד באתר עורך דין צבאי לימור ברמלי

לקוחות ממליצים

משפחת אוחיון, ירושלים

ממעמקים קראתי..... לימור ואופיר עשיתם את הבלתי יאמן למען בני החייל.. כל הסיכויים היו נגדנו אבל לא אתם שתרימו ידיים והליך בן חצי שנה שהצליח והתיק המסובך הזה נסגר בלי הרשעה.. נסגר!!!!!!! פרטי התיק שמורים אצלכם​. אשמח לייעץ להורים שנקלעו לסיטואציה דומה.

משפחת פליישקר, ראשל״צ

לימור ואופיר ברמלי היקרים בחרנו בכם בצורה אקראית, מהמפגש הראשון הייתה לנו תחושת בטן שהבחירה בכם נכונה. תודה על המסירות, אכפתיות, מקצועיות, תמיכה, אמון, סבלנות, זמינות. תודה על הליווי הקרוב בתקופה הכי קשה למשפחתנו. ייצגתם את בננו בצורה הטובה ביותר, התוצאה הייתה מעבר לציפיות שלנו, אין לנו ספק שעשינו בחירה מצויינת, עבודתכם ראויה לשבח ולהמלצה יישר כח.״

מיכל הרשקו, חיפה

"איך להתחיל.... מהסיוט שהילד מתקשר שנלקח לחקירה או בסיום השיחה המרגיעה עם לימור המלאכית של הלילה. כל הילדים עושים טעויות אבל צרכים אחת שתדע להוציא אותם הכי טוב שאפשר. תותחית אמיתית .... תודה מעומק ליבי"

בקרו בדף הפייסבוק שלנו

 • Facebook
 • Instagram
 • LinkedIn

צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!

Thanks! Message sent.

bottom of page