.
top of page

חזרה לעמוד הראשי - עורך דין צבאי | חקירות מצ״חליווי והתייעצות עם עו״ד צבאי בחקירת מצ״ח

עורך דין צבאי בחקירת מצ״ח

קרוב שלכם זומן לחקירה במצ״ח או שהוא נמצא כעת בחקירה ? מומלץ לדאוג לו לייצוג משפטי ע״י עורך דין צבאי שמומחה בתחום, כדי שיוכל להעניק לו ליווי מיידי בחקירה. עו״ד צבאי ותיק ומיומן, יוכל למנוע ממנו לעשות טעויות קריטיות, אשר עלולות לפגוע בו בניהול התיק. 
 
שימו לב! בקשתכם להיוועץ בעו״ד לפני או במהלך החקירה במצ״ח היא זכותכם על פי החוק והיא איננה מפלילה אתכם או מלמדת על ביצוע העבירה בה אתם חשודים.

משרד עו״ד צבאי לימור ברמלי הינו משרד בוטיק המתמחה בייצוג וליווי חיילים בחקירות מצ״ח, כאשר כלל עורכי הדין במשרד הינם קציני משפט צבאי אשר שירתו בעברם  כתובעים בכירים בפרקליטות הצבאית, קציני חקירות ומפקדי בסיסים ביחידת מצ״ח ומייצגים כיום חיילים רבים בפני בתי הדין הצבאיים ברחבי הארץ כסנגורים צבאיים.

לייעוץ מיידי עם עורך דין צבאי מומחה וליווי בחקירת מצ״ח התקשרו :
עו״ד לימור ברמלי - 058-5505404
עו״ד אופיר ברמלי - 058-5404505
במשרדנו עו״ד לימור וא
ופיר ברמלי מטפלים בכל תיק ותיק באופן אישי ולא מתמחה / עו״ד אחר
(מומלץ לשמור את המספר למקרי חירום - זמינות 24/7 במקרה של חקירה / מעצר

לפניכם מספר מצבים נפוצים, אשר מהיכרותנו רבת השנים עם המערכת הצבאית וחוקרי מצ״ח, מתרחשים בעת בקשת הנחקר להיוועצות בעו״ד ודרכי הפעולה המומלצות: 

החוקר החרים לי את הטלפון הנייד, כיצד אוכל להתקשר לעו״ד שלי ?

במקרה בו שמרתם את מספר הטלפון של עו״ד במכשיר הטלפון הסלולארי שהוחרם על ידי חוקרי מצ״ח, בקשו מהחוקרים להוציא את מספר הטלפון של עורך הדין מהטלפון הסלולארי. החוקרים מחויבים לתת לכם את מספר הטלפון של עורך הדין ולאפשר לכם להתקשר אליו מקו הטלפון שבבסיס מצ״ח. אופציה שניה, תנו לחוקר את שמו המלא של העו״ד והחוקר יוכל לאתר את מספר הטלפון שלו באמצעות האינטרנט. אופציה שלישית - בקשו המחוקר להתקשר להורים על מנת שאלו ימסרו לו את מספר הטלפון של עו״ד שילווה אתכם בחקירה. אם החוקרים מסרבים לעשות זאת, דרשו שבקשתכם לשוחח עם עו״ד תירשם במפורש על גבי דף האמרה (פרוטוקול החקירה) עליו אתם חותמים, ואם הם לא רושמים, אתם יכולים לרשום זאת בעצמכם בטרם חתימתכם.

Mezah.png

החוקר אמר לי שהוא ניסה להתקשר לעו״ד שלי אבל הוא לא עונה, האם להמשיך ולדבר עם החוקר ?

חד משמעית לא ! יכול להיות שאכן החוקרים ניסו להשיג את עו״ד והוא לא עונה מכל סיבה שהיא, ייתכן שזהו תרגיל חקירתי בו החוקרים מנסים לדחות את שיחתכם עם עוה״ד. הסיבה לכך נעוצה בכך שלאחר השיחה רוב הנחקרים מודעים לזכויותיהם בחקירה ונמנעים מלבצע טעויות. כך או כך, עמדו על זכותכם שהחוקרים ינסו שוב ושוב להתקשר לעורך הדין שלכם ואף ישלחו לו הודעת SMS במידת הצורך.  

שוחחתי עם עו״ד בטלפון והוא אמר לי שהוא בדרך לבסיס מצ״ח, האם להמשיך ולשוחח עם החוקר ?

לא, במידה ועו״ד בדרכו לבסיס מצ״ח על מנת לייעץ לך פרונטלית (״פנים מול פנים״) על החוקרים ל״הקפיא״ את החקירה ולא לשאול את הנחקר אודות העבירה - עד אשר יוועץ עם עו״ד מטעמו, כל עוד העיכוב בחקירה הינו בפרק זמן סביר.

מצח יואב

עו״ד אופיר ברמלי בעת ליווי חייל בחקירה 
בבסיס מצ״ח ירושלים

צילום מסך 2022-08-27 ב-22.39.14-min (1).jpg

עו״ד אופיר ברמלי בראיון לערוץ 13 
כעו״ד מומחה לחקירות מצ״ח

מצח יואב

עו״ד אופיר ברמלי בעת ליווי חייל בחקירה 
בבסיס מצ״ח יואב

האם לחוקרי מצ״ח מותר להאזין לשיחה עם  עוה״ד ?

שיחתכם עם עורך הדין היא שיחה חסויה מכח חיסיון ״עו״ד-לקוח״ ולאיש מלבד עוה״ד אין זכות להאזין לשיחה. לכן, מרגע שהרמתם את שפורפרת הטלפון, החוקר (או כל שוטר צבאי שנמצא בחדר) חייב לצאת מחדר החקירות, לסגור את הדלת ולאפשר לכם להיוועץ בפרטיות עם עוה״ד.

עוד באתר עורך דין צבאי לימור ברמלי

דוגמאות מתיקי מצ״ח שנוהלו במשרדנו:

לקוחות ממליצים

משפחת אוחיון, ירושלים

ממעמקים קראתי..... לימור ואופיר עשיתם את הבלתי יאמן למען בני החייל.. כל הסיכויים היו נגדנו אבל לא אתם שתרימו ידיים והליך בן חצי שנה שהצליח והתיק המסובך הזה נסגר בלי הרשעה.. נסגר!!!!!!! פרטי התיק שמורים אצלכם​. אשמח לייעץ להורים שנקלעו לסיטואציה דומה.

משפחת פליישקר, ראשל״צ

לימור ואופיר ברמלי היקרים בחרנו בכם בצורה אקראית, מהמפגש הראשון הייתה לנו תחושת בטן שהבחירה בכם נכונה. תודה על המסירות, אכפתיות, מקצועיות, תמיכה, אמון, סבלנות, זמינות. תודה על הליווי הקרוב בתקופה הכי קשה למשפחתנו. ייצגתם את בננו בצורה הטובה ביותר, התוצאה הייתה מעבר לציפיות שלנו, אין לנו ספק שעשינו בחירה מצויינת, עבודתכם ראויה לשבח ולהמלצה יישר כח.״

מיכל הרשקו, חיפה

"איך להתחיל.... מהסיוט שהילד מתקשר שנלקח לחקירה או בסיום השיחה המרגיעה עם לימור המלאכית של הלילה. כל הילדים עושים טעויות אבל צרכים אחת שתדע להוציא אותם הכי טוב שאפשר. תותחית אמיתית .... תודה מעומק ליבי"

בקרו בדף הפייסבוק שלנו

  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn

צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!

Thanks! Message sent.

bottom of page