.

אינדיקציית מצ״ח וסגירת תיק פתוח במצ״ח 

נחקרתם במצ״ח ? לא כל תיק שימוש בסמים בצבא חייב להסתיים בכלא ורישום פלילי !

משרד עו״ד צבאי לימור ברמלי הינו משרד בוטיק המתמחה בייצוג חיילים בחקירות מצ״ח, בקשות להסרת אינדיקציית מצ״ח וסגירת תיקי מצ״ח לחיילים. כלל עורכי הדין במשרד הינם קציני משפט צבאי אשר שירתו בעברם כתובעים בכירים בפרקליטות הצבאית, קציני חקירות ומפקדי בסיסים ביחידת מצ״ח ומייצגים כיום חיילים רבים בפני בתי הדין הצבאיים ברחבי הארץ כסנגורים צבאיים.     

לייעוץ מיידי עם עורך דין צבאי להסרת אינדיקציית מצ״ח וסגירת תיקים התקשרו :

עו״ד לימור ברמלי - 058-5505404

עו״ד אופיר ברמלי - 058-5404505

(מומלץ לשמור את המספר למקרי חירום - זמינות 24/7 במקרה של חקירה / מעצר

מהי אינדיקציית מצ״ח ?

בהתאם לנהלים בצבא, לכל חייל אשר נחקר במצ״ח בחשד לביצוע עבירה כלשהי במהלך שירותו הצבאי, נפתח תיק פלילי במצ״ח, אשר גורר אחריו רישום במערכות הצבא - אינדיקציית מצ״ח.

מה השפעה של אינדיקציית מצ״ח על החייל ?

מעבר להליך הפלילי המכביד, לאינדיקציית מצ״ח יש השפעה רבה על החייל במסגרת שירותו הצבאי. שכן, עד שתוסר אינדיקציית מצ״ח, חלות על החייל מגבלות רבות לדוגמה: עלולה להיות הגבלה ביציאה מהארץ, עיכוב בקבלת דרגה וכן הגבלות שלישותיות נוספות. 

האם ניתן לטוס לחו״ל או לצאת לקורס צבאי עם אינדיקציית מצ״ח פתוחה ?

במקרים מסוימים, ניתן לבטל אנדיקציית מצ״ח ולאפשר את הסגר המגבלות. אנו מציעים לכם להתייעץ בעניין זה עם עורך דין צבאי מומחה, שיוכל לעזור לכם לבטל את האינדיקציה לצורך טיסה לחו״ל או יציאה לקורס צבאי. 

נחקרתי במצ״ח לפני מספר חודשים והתיק עדיין פתוח

האם אפשר לסגור את התיק ללא רישום פלילי וכלא  ?

לאחר שהחוקרים סיימו לגבות את אמרותיו של החשוד, עדויותיהם של כלל העדים ואספו את כלל הראיות בתיק, התיק עובר לטיפול של הפרקליטות הצבאית. הפרקליטות הצבאית בוחנת את כלל הראיות בתיק. אם נדרשת השלמת חקירה ומדובר בחייל שאינו עצור, התובע מעביר הנחיה למצ״ח לטיפול והמשך חקירה. אם החקירה הושלמה, התובע הצבאי בוחן את התיק וקובע, האם יש די ראיות להגשת כתב אישום פלילי. 

 

בשלב זה, בו תיק החקירה מצוי על שולחנו של התובע הצבאי, ישנה חשיבות רבה שיהיה לכם עו״ד צבאי ותיק ומנוסה שמכיר את המערכת הצבאית ויוכל לסייע לכם בסגירת התיק ללא הגשת כתב אישום. משרדנו מתמחה בייצוג חיילים אל מול המערכת הצבאית ויודע כיצד לפעול אל מול גורמי הפרקליטות הצבאית, לשם סגירת התיקים כבר בשלב זה, על מנת שלא להגיע לכדי הגשת כתב אישום. 

עוד באתר עורך דין צבאי לימור ברמלי

צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!

© 2021 כל הזכויות שמורות לעו״ד לימור ברמלי

אין הכתוב באתר מהווה תחליף לייעוץ משפטי או חוות דעת, או תחליף ליעוץ משפטי אצל עו"ד, האמור לעיל אינו אלא תיאור כללי בלבד ולא מחייב של הנושא. בכל מקרה ספציפי יש לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מעורך דין. משרד עורכי דין לימור ברמלי אינו אחראי לשימוש שיעשה על ידי הקורא במדריך זה והקורא מבין כי כל שימוש ללא ייעוץ ממשרד עו״ד לימור ברמלי נעשה על אחריותו בלבד.
אין להעתיק, לשכפל, לצלם, לתרגם, להקליט, לשדר, לקלוט ו/או לאכסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי מכני, דיגיטלי, אופטי, מגנטי ו/או אחר – חלק כלשהו מן המידע ו/או המאמרים ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר אינטרנט זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי. כל שימוש בתכני האתר ללא אישור מפורש בכתב ממשרד עו"ד ברמלי אסור בהחלט.​

עורך דין צבאי | חקירת מצ״ח | שימוש בסמים בצבא | עריקות |  | בית דין צבאי | כלא 4עורך דין מיסים | צור קשר | מפת אתר

  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn Social Icon