.
 

חזרה לעמוד הראשי - עורך דין צבאי | תיקים והצלחות המשרד | הצלחות בתיקי עבירות בזמן פעילות מבצעית

עורך דין צבאי לימור ברמלי

ייצוג חיילים בתיקי מצ״ח בחשד לאלימות בזמן פעילות מבצעית

לפניכם דוגמאות של חלק מהתיקים שטופלו בהצלחה על ידי עורכי הדין במשרדנו, בהם ייצגנו חיילים, קצינים ונגדים בתיקי עבירות אשר התרחשו במהלך פעילות מבצעית (ביזה, אלימות כלפי פלשתינאים, תאונות אימונים ופליטות כדור וכדומה):

לקוחות ממליצים

משפחת אוחיון, ירושלים

ממעמקים קראתי..... לימור ואופיר עשיתם את הבלתי יאמן למען בני החייל.. כל הסיכויים היו נגדנו אבל לא אתם שתרימו ידיים והליך בן חצי שנה שהצליח והתיק המסובך הזה נסגר בלי הרשעה.. נסגר!!!!!!! פרטי התיק שמורים אצלכם​. אשמח לייעץ להורים שנקלעו לסיטואציה דומה.

משפחת פליישקר, ראשל״צ

לימור ואופיר ברמלי היקרים בחרנו בכם בצורה אקראית, מהמפגש הראשון הייתה לנו תחושת בטן שהבחירה בכם נכונה. תודה על המסירות, אכפתיות, מקצועיות, תמיכה, אמון, סבלנות, זמינות. תודה על הליווי הקרוב בתקופה הכי קשה למשפחתנו. ייצגתם את בננו בצורה הטובה ביותר, התוצאה הייתה מעבר לציפיות שלנו, אין לנו ספק שעשינו בחירה מצויינת, עבודתכם ראויה לשבח ולהמלצה יישר כח.״

מיכל הרשקו, חיפה

"איך להתחיל.... מהסיוט שהילד מתקשר שנלקח לחקירה או בסיום השיחה המרגיעה עם לימור המלאכית של הלילה. כל הילדים עושים טעויות אבל צרכים אחת שתדע להוציא אותם הכי טוב שאפשר. תותחית אמיתית .... תודה מעומק ליבי"

צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!

Thanks! Message sent.