.
top of page

מחיקת רישום פלילי בצבא

לימור ברמלי | משרד עורכי דין

משרד עו״ד צבאי לימור ברמלי הינו משרד בוטיק המתמחה במשפט פלילי - צבאי ובעל ניסיון רב בייצוג חיילים בבתי הדין הצבאיים ומחיקת רישום פלילי לחיילים שהורשעו בבית הדין. כלל עורכי הדין במשרד הינם קציני משפט צבאי אשר שירתו בעברם כתובעים בכירים בפרקליטות הצבאית, קציני חקירות ומפקדי בסיסים ביחידת מצ״ח ומייצגים כיום חיילים רבים בפני בתי הדין הצבאיים ברחבי הארץ כסנגורים צבאיים.     

לייעוץ מיידי עם עורך דין צבאי וליווי למחיקת רישום פלילי התקשרו :

עו״ד לימור ברמלי - 058-5505404

עו״ד אופיר ברמלי - 058-5404505

(מומלץ לשמור את המספר למקרי חירום - זמינות 24/7 במקרה של חקירה / מעצר

מהו רישום פלילי ?

להרשעה בבית דין צבאי יש השלכות כבדות משקל על עתידו של החייל גם לאחר שיחרורו משירות צבאי והן ילוו אותו גם באזרחות.

חייל שעניינו נידון בבית דין צבאי ובסופו נמצא אשם בביצוע עבירה, ישא, מלבד עונש המאסר/קנס/עבודות צבאיות אשר יוטל עליו במסגרת ההליך הפלילי, רישום פלילי אשר יכתים אותו לאורך זמן.

המרשם הפלילי, הוא מאגר המנוהל ע״י משטרת ישראל ומרוכזים בו רישום של תיקי החקירה, הרשעות והחלטות משפטיות בנוגע לאדם.

מהן ההשלכות של רישום פלילי בקבלה למקום עבודה ? 

חיילים רבים שהורשעו בבית הדין הצבאי בביצוע עבירות במהלך שירותם הצבאי, מוצאים את עצמם מתמודדים עם קשיים בקבלה למקומות עבודה. אין זה נכון להמעיט בערכו של הרישום הפלילי ובהשלכותיו על עתידכם שכן, קיומו של רישום פלילי יכול להגביל ואף למנוע העסקה במקצועות מסוימים הדורשים קיומו של היעדר רישום פלילי טרם מתן ההסמכה המקצועית (עו״ד, רופאים, מהנדסים, גופים בטחוניים, נהג מונית, כבאי ומורה דרך ועוד). כמו כן, לא ניתן להתקבל למשרות בשירות המדינה (משרות ציבור), לא ניתן להתקשר בהסכמים עם המדינה ולא ניתן לקבל אשרת כניסה (״ויזה״) למדינות זרות מסוימות. כמו כן, בעל רישום פלילי לא יוכל לרוב לקבל רישיון לנשיאת כלי נשק. קיומו של רישום פלילי הוא ״כתם״ על העבר ולכן כדאי וחשוב להסתייע בעו״ד במטרה לנסות ולמזער זאת מוקדם ככל שניתן - עוד בשלב החקירה.

 

אתם מוזמנים לקרוא את המאמר שכתבו עורכי הדין במשרדנו בנושא רישום פלילי בצבא

ורשימת המקצועות שלא ניתן לעסוק בהם עם רישום פלילי

האם אני רשאי לקבל העתק מהמרשם הפלילי שלי ?

כן, כל אזרח וחייל רשאים לקבל לידיהם את גיליון הרישום הפלילי בעניינם.

אני בהליכי גיוס למקום עבודה חדש והמעסיק ביקש שאמסור לו העתק מהרישום הפלילי שלי  - האם הדבר מותר ?

 חשוב לדעת כי לגוף ציבורי או פרטי שאינו מורשה לעיין במרשם הפלילי עפ״י חוק, אסור לדרוש מאדם להמציא תדפיס פלילי (גם אם לצורכי עבודה / קבלה ליישוב). איך תדעו מי מורשה לקבל לעיונו את הרישום הפלילי ומי לא? פשוט מאוד, מי שמורשה לכך מקבל העתק מגיליון הרישום הפלילי שלכם ממשטרת ישראל והוא איננו זקוק שתעביר לו אותו.

האם ניתן למחוק רישום פלילי ?

בהתאם לחוק, ניתן להגיש בקשה למחיקת רישום פלילי לנשיא המדינה לאחר תקופת התיישנות. אנו ממליצים להתייעץ עם עו״ד צבאי שיוכל לתת לכם ייעוץ משפטי מקצועי ונכון, בהתאם להרשעתם והרישום הפלילי שמופיע בתיקכם, על מנת שיגדיל את הסיכוי למחיקת הרישום הפלילי על ידי טענת טיעונים משפטיים נכונים המבוססים על תקדימים וניסיון רב בבקשות למחיקת רישום פלילי.

אתם מוזמנים לקרוא את המאמר שכתבו עורכי הדין משרדנו בנושא  רישום פלילי

משרדנו מייצג עשרות אזרחים וחיילים משוחררים אשר הורשעו בבית הדין הצבאי בעבירות שונות ולהם רישום פלילי (לעיתים אף בגין שימוש חד פעמי בסמים מסוכנים בנסיבות אזרחיות) בבקשות למחיקת רישומם הפלילי והוביל למחיקת הרישום וביטול ההגבלות שהוטלו עליהם כתוצאה מכך.

 

לייעוץ התקשרו: 

עו״ד לימור ברמלי - 058-5505404

עו״ד אופיר ברמלי - 058-5404505

עוד באתר עורך דין צבאי לימור ברמלי

לקוחות ממליצים

משפחת אוחיון, ירושלים

ממעמקים קראתי..... לימור ואופיר עשיתם את הבלתי יאמן למען בני החייל.. כל הסיכויים היו נגדנו אבל לא אתם שתרימו ידיים והליך בן חצי שנה שהצליח והתיק המסובך הזה נסגר בלי הרשעה.. נסגר!!!!!!! פרטי התיק שמורים אצלכם​. אשמח לייעץ להורים שנקלעו לסיטואציה דומה.

משפחת פליישקר, ראשל״צ

לימור ואופיר ברמלי היקרים בחרנו בכם בצורה אקראית, מהמפגש הראשון הייתה לנו תחושת בטן שהבחירה בכם נכונה. תודה על המסירות, אכפתיות, מקצועיות, תמיכה, אמון, סבלנות, זמינות. תודה על הליווי הקרוב בתקופה הכי קשה למשפחתנו. ייצגתם את בננו בצורה הטובה ביותר, התוצאה הייתה מעבר לציפיות שלנו, אין לנו ספק שעשינו בחירה מצויינת, עבודתכם ראויה לשבח ולהמלצה יישר כח.״

מיכל הרשקו, חיפה

"איך להתחיל.... מהסיוט שהילד מתקשר שנלקח לחקירה או בסיום השיחה המרגיעה עם לימור המלאכית של הלילה. כל הילדים עושים טעויות אבל צרכים אחת שתדע להוציא אותם הכי טוב שאפשר. תותחית אמיתית .... תודה מעומק ליבי"

  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn

צריכים עזרה? אנחנו כאן בשבילכם!

Thanks! Message sent.

bottom of page