עורך דין צבאי

 

עו"ד צבאי לימור ברמלי מתמחה בייצוג חיילים בבתי הדין הצבאיים, ליווי חיילים בחקירות מצ"ח ומשטרה עריקים ומשתמטים.

 

עורכי הדין במשרדנו הינם בוגרי הפרקליטות הצבאית ומצ"ח ובעלי ניסיון רב בדין הצבאי.

 

מה היתרונות של ייצוג על ידי עורך דין צבאי על פני עורך דין שאינו עוסק בתחום ייחודי זה ?

 

לא אחת, פונים אלינו לקוחות ושואלים אותנו האם כדאי להם להיוועץ בעו"ד צבאי אשר בקיא בתחום משפטי ספיציפי של דיני צבא או שאולי כל עורך דין יכול לייצג אותם בפני בתי הדין הצבאיים ?! הדוגמה הטובה ביותר היא הקבלה לעולם הרפואה: כשם שלא סביר שתפנו לרופא עיניים עם בעיות גב, כך גם בעולם המשפט - אם אתם זקוקים לסיוע של עורך דין בתחום הצבא מומלץ שתפנו לעורך דין צבאי אשר כל עיסוקו הינו בתחום הצבאי ויש לו את הידע והניסיון הנדרש לייצג אתכם למול רשויות הצבא בצורה הטובה ביותר. לכן, משרד עורך דין צבאי לימור ברמלי עוסק אך ורק בדיני צבא תוך תפיסה לפיה על המשרד לתת את השירות המקצועי ביותר ללקוחותיו

 

מיהו עורך דין צבאי ?

עורך דין צבאי הינו עורך דין אשר עוסק בתחום הייחודי של ייצוג חיילים בפני רשויות הצבא במגוון רחב של תחומים ובהם:

 

  • ייעוץ לחיילים במהלך חקירות מצ"ח - לחייל אשר נחקר בידי מצ"ח (משטרה צבאית חוקרת) בחשד לביצוע עבירה במהלך שירותו הצבאי (שימוש בסמים, גניבת רכוש, הוצאת נשק או אמצעי לחימה מרשות הצבא, הטרדה מינית, אונס ועוד) קיימת הזכות להיוועץ בעו"ד בטרם ישיב לשאלות החוקרים. חשוב לציין - 1. התייעצות עם עורך דין בקיא ומנוסה בחקירות מצ"ח במהלך החקירה (ואף טרם החקירה - מיד עם הזימון למצ"ח) הינו קריטי ביותר ויכול להציל אתכ מרישום פלילי ולעיתים קרובות אף מכלא. 2. מנסיוננו, כחלק מהלחצים המופעלים על החייל במהלך החקירה, נוטים החוקרים לומר לנחקר כי "רק מי שאשם או ביצע עבירה צריך באמת עורך דין". הדבר אינו נכון לחלוטין. אין בהתייעצות ים עורך דין צבאי משום הודאה באשמה וזוהי זכותכם המלאה להתייעץ עם עורך דין צבאי במהלך החקירה. 

 

  • ייצוג חיילים בבתי הדין הצבאיים - כחלק מתפקידיו של עורך הדין הצבאי, הוא נדרש לייצג חיילים בבתי הדין הצבאיים. כיום, קיימים מספר בתי דין צבאיים ברחבי הארץ בפניהם נשפטים חיילי צה"ל החשודים בביצוע עבירות צבאיות במהלך שירותם הצבאי. 

      1. בית הדין הצבאי מחוז מרכז וחיל האוויר "הבית הירוק" ביפו - זהו בית הדין הצבאי הגדול והמרכזי מבין בתי דין הצבאיים. 

      2. בית הדין הצבאי מחוז דרום - קסטינה / קריית מלאכי

      3. בית הדין הצבאי מחוז צפון וחיל הים - חיפה

      4. בית הדין הצבאי המיוחד / בית הדין הצבאי לערעורים - הקריה ת"א

 

  • ייצוג חיילים בתביעות כנגד משרד ביטחון בגין פציעה או מחלה אשר אירעה להם במהלך שירותם הצבאי לצורך הכרתם כנכי צה״ל

  

לייעוץ וליווי צמוד של עורך דין צבאי התקשרו ל 058-5505404

(מומלץ לשמור למקרה חירום)

 

*אין באמור לעיל כדי להוות ייעוץ משפטי או חוות דעת, או תחליף ליעוץ משפטי אצל עו"ד, האמור לעיל אינו אלא תיאור כללי בלבד ולא מחייב של הנושא. בכל מקרה ספציפי יש לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מעורך דין. משרד עורכי דין לימור ברמלי אינו אחראי לשימוש שיעשה על ידי הקורא במדריך זה והקורא מבין כי כל שימוש ללא ייעוץ ממשרד עו״ד לימור ברמלי נעשה על אחריותו בלבד.

 

 

 

כל הזכויות שמורות

 

אין להעתיק, לשכפל, לצלם, לתרגם, להקליט, לשדר, לקלוט ו/או לאכסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי מכני, דיגיטלי, אופטי, מגנטי ו/או אחר – חלק כלשהו מן המידע ו/או המאמרים ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר אינטרנט זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי. כל שימוש בתכני האתר ללא אישור מפורש בכתב ממשרד עו"ד לימור ברמלי אסור בהחלט.

 

מאמרי האתר

כל הזכויות על המאמרים המקצועיים המתפרסמים בדף המאמרים של אתר זה שמורות לעו"ד לימור ברמלי, למעט במקומות בהם צויין אחרת במפורש. חל איסור מוחלט לפרסם את המאמרים, חלקם או בשלמותם, באף פורום אינטרנטי, בלוג, אתר אישי, אתר מקצועי, אתר מסחרי או אתר-ללא-כוונות-רווח, ללא אישור מפורש בכתב מעו"ד לימור ברמלי. כמו כן לערוך, לעבד או לשנות את התמונות והחומריים הגרפיים שמלווים אותם. זכויות היוצרים על עיצוב הממשק הגרפי המקורי שמורות לחברות שיצרו אותן. אין ללמד את המאמרים בשום מכון, קורס, מכללה או בית-ספר, במסגרת אישית,

פרטית או קבוצתית, ללא אישור בכתב מעו"ד לימור ברמלי.

058-5505404