מהו מעצר עד תום ההליכים?  

מעצר עד תום ההליכים בצבא הינו מעצר עד סיום בירור האשמה בפני בית המשפט (בכפוף למגבלות מסוימות). בשונה מ״מעצר ימים", אשר נועד לאפשר למשטרה ולמצ"ח לקיים ההליכי החקירה מעצר עד תום ההליכים  נועד להבטיח קיום תקין של בירור האשמה בפני בית המשפט. התובע רשאי להגיש בקשה למעצר עד תום ההליכים לבית המשפט עם הגשת כתב האישום, בין אם הנאשם היה עצור במעצר ״ימים״ ובין אם לאו, כאשר הגשת כתב האישום משנה את סטטוס הנחקר מ- ״חשוד״ ל- ״נאשם״.

 

קרוב שלכם נעצר עד תום ההליכים בצבא ? התקשרו עכשיו לעו״ד צבאי לימור ברמלי להגשת בקשה לשחרור ממעצר

 

 

 

 

מעצר עד תום ההליכים בצבא

 

*אין באמור לעיל כדי להוות ייעוץ משפטי או חוות דעת, או תחליף ליעוץ משפטי אצל עו"ד, האמור לעיל אינו אלא תיאור כללי בלבד ולא מחייב של הנושא. בכל מקרה ספציפי יש לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מעורך דין. משרד עורכי דין לימור ברמלי אינו אחראי לשימוש שיעשה על ידי הקורא במדריך זה והקורא מבין כי כל שימוש ללא ייעוץ ממשרד עו״ד לימור ברמלי נעשה על אחריותו בלבד.

 

 

 

כל הזכויות שמורות

 

אין להעתיק, לשכפל, לצלם, לתרגם, להקליט, לשדר, לקלוט ו/או לאכסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי מכני, דיגיטלי, אופטי, מגנטי ו/או אחר – חלק כלשהו מן המידע ו/או המאמרים ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר אינטרנט זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי. כל שימוש בתכני האתר ללא אישור מפורש בכתב ממשרד עו"ד לימור ברמלי אסור בהחלט.

 

מאמרי האתר

כל הזכויות על המאמרים המקצועיים המתפרסמים בדף המאמרים של אתר זה שמורות לעו"ד לימור ברמלי, למעט במקומות בהם צויין אחרת במפורש. חל איסור מוחלט לפרסם את המאמרים, חלקם או בשלמותם, באף פורום אינטרנטי, בלוג, אתר אישי, אתר מקצועי, אתר מסחרי או אתר-ללא-כוונות-רווח, ללא אישור מפורש בכתב מעו"ד לימור ברמלי. כמו כן לערוך, לעבד או לשנות את התמונות והחומריים הגרפיים שמלווים אותם. זכויות היוצרים על עיצוב הממשק הגרפי המקורי שמורות לחברות שיצרו אותן. אין ללמד את המאמרים בשום מכון, קורס, מכללה או בית-ספר, במסגרת אישית,

פרטית או קבוצתית, ללא אישור בכתב מעו"ד לימור ברמלי.

מעצר צבאי

עד תום ההליכים בצבא

058-5505404