על פי החוק לקצין משטרה / קצין מצ"ח קיימת סמכות להורות על מעצרו של חייל החשוד בביצוע עבירה בצבא. זהו בדיוק השלב בו נדרש ייצוגו של החשוד על ידי עורך דין צבאי אשר בקיא בדין הפלילי בכלל והצבאי בפרט אשר מורשה לטעון בפני בית הדין לשחרור הלקוח העצור במיידי, לבקש ולקצר את מספר ימי המעצר שביקשו חוקרי מצ״ח לצורכי חקירתם או במקרים מסוימים אף לשחררו בתנאים מגבילים / ״מעצר פתוח״. 

 

קרוב שלכם נעצר על ידי משטרה צבאית ? מדובר ב״מאני טיים״ וזהו שלב קריטי לקחת לו ייצוג של עו״ד המתמחה בדין הצבאי בתיקי מצ״ח ועריקות לפני שיהיה מאוחר ! 

 

לייעוץ התקשרו עכשיו לעו״ד לימור ברמלי 058-5505404 (זמינות 24 שעות במקרי חירום)

 

מעצר בצבא

 

 

*אין באמור לעיל כדי להוות ייעוץ משפטי או חוות דעת, או תחליף ליעוץ משפטי אצל עו"ד, האמור לעיל אינו אלא תיאור כללי בלבד ולא מחייב של הנושא. בכל מקרה ספציפי יש לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מעורך דין. משרד עורכי דין לימור ברמלי אינו אחראי לשימוש שיעשה על ידי הקורא במדריך זה והקורא מבין כי כל שימוש ללא ייעוץ ממשרד עו״ד לימור ברמלי נעשה על אחריותו בלבד.

 

 

 

כל הזכויות שמורות

 

אין להעתיק, לשכפל, לצלם, לתרגם, להקליט, לשדר, לקלוט ו/או לאכסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי מכני, דיגיטלי, אופטי, מגנטי ו/או אחר – חלק כלשהו מן המידע ו/או המאמרים ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר אינטרנט זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי. כל שימוש בתכני האתר ללא אישור מפורש בכתב ממשרד עו"ד לימור ברמלי אסור בהחלט.

 

מאמרי האתר

כל הזכויות על המאמרים המקצועיים המתפרסמים בדף המאמרים של אתר זה שמורות לעו"ד לימור ברמלי, למעט במקומות בהם צויין אחרת במפורש. חל איסור מוחלט לפרסם את המאמרים, חלקם או בשלמותם, באף פורום אינטרנטי, בלוג, אתר אישי, אתר מקצועי, אתר מסחרי או אתר-ללא-כוונות-רווח, ללא אישור מפורש בכתב מעו"ד לימור ברמלי. כמו כן לערוך, לעבד או לשנות את התמונות והחומריים הגרפיים שמלווים אותם. זכויות היוצרים על עיצוב הממשק הגרפי המקורי שמורות לחברות שיצרו אותן. אין ללמד את המאמרים בשום מכון, קורס, מכללה או בית-ספר, במסגרת אישית,

פרטית או קבוצתית, ללא אישור בכתב מעו"ד לימור ברמלי.

מעצר חיילים בצבא

058-5505404