Add a lang attribute to the tag, e.g., "". 2. Add a hreflang attribute to your page's tag, e.g.,

טיפים לנחקר במצ״ח

רוב החיילים לא יודעים אבל ייעוץ טרם חקירה במצ״ח וליווי צמוד של עו״ד צבאי שמכיר את המערכת ״מבפנים״ יכול להציל אותך מכלא וכתם של רישום פלילי.

 

עו"ד צבאי לימור ברמלי מתמחה בייצוג חיילים בבתי הדין הצבאיים וליווי חיילים בחקירות מצ"ח ומשטרה לאחר שנים רבות של עבודה צמודה עם חוקרי מצ״ח כתובעת בכירה בפרקליטות הצבאית וכיום מייצגת חיילים רבים בתיקי מצ״ח.

 

לייעוץ וליווי צמוד של עורך דין בחקירת מצ״ח התקשרו ל 058-5505404
(מומלץ לשמור למקרה חירום)

 

 

לפניכם 10 טיפים חשובים לחקירת מצ"ח שנכתבו על ידי משרד עו"ד לימור ברמלי לאחר ניסיון של שנים רבות בהדרכת חוקרי מצ"ח כתובעים בפרקליטות הצבאית, כקציני חקירות במצ"ח וייצוג חיילים אשר נחקרו במצ"ח

 

  1. התייעץ עם עו״ד מטעמך לפני תחילת החקירה, בטרם תתחיל לדבר עם החוקרים !!!
  2. זכור תמיד שהחוקר הוא קודם כל חוקר והוא לא חבר שלך לא משנה עד כמה הוא נחמד.
  3. זכור שאתה נמצא במתחם משטרתי או במשמורת של שוטרים, גם אם אתה לא נמצא בחדר חקירות, אתה עדיין במצ״ח ולכן ניתן להקליט אותך או לצותת לך – הישמר בדברייך תמיד!!
  4. זכור- חוקר הוא קודם כל שוטר גם אם זה לא באופן פורמאלי ולא בחדר החקירות- כלומר גם אם אתם ברכב בדרך, בהפסקת אוכל/סיגריה/קפה, בשירותים או בדרך לשם, ״בפרגולה״, במדרגות, בשק״ם או כל  מקום אחר – הישמר בדברייך. כל שאמר יוקלט או יירשם ויהווה ראיה כנגדך במשפט.
  5. עמוד על זכויותיך – היוועצות עם עו״ד במהלך החקירה, זכות השתיקה והזכות לאי הפללה עצמית.
  6. לכל תרחיש יש פתרון – גם אם הכל נראה קודר ואין פתרון, היוועץ עם עו״ד, זהו תפקידו וסביר מאוד שהוא יוכל למצוא את הפתרון לבעיותייך.
  7. במצבים לחוצים, מורכבים וכל כך קריטיים אל תסמוך על אף אחד אלא רק על מי שדואג לאינטרסים שלך – עורך הדין שלך. דבר רק איתו ו״שפוך את ליבך״ רק בפניו. זכור כי קיימים מדובבים (שוטרים סמויים) שנראים כמו אסירים רגילים אבל למעשה מעוניינים שתודה בפניהם.
  8. קרא היטב כל מסמך לפני שתחתום עליו.
  9. החוקרים אינם ״קוראי מחשבות״ ולכן הם ידעו רק מה שתאמר להם.
  10. שמור על קור רוח בחקירה, אל תתלהם, נשום עמוק וזכור – אנחנו תמיד כאן בשבילך.

  

 

חקירת מצח

 

דוגמאות מתיקי מצ״ח שנוהלו על ידי משרדנו

חייל שנחקר במצ״ח בחשד לשימוש והחזקה סמים מסוכנים הודה בחקירתו בביצוע העבירות, לאחר משא ומתן עם הפרקליטות - תיק החקירה כנגדו נסגר

עורך דין צבאי - סגירת תיק מצח

 

*אין באמור לעיל כדי להוות ייעוץ משפטי או חוות דעת, או תחליף ליעוץ משפטי אצל עו"ד, האמור לעיל אינו אלא תיאור כללי בלבד ולא מחייב של הנושא. בכל מקרה ספציפי יש לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מעורך דין. משרד עורכי דין לימור ברמלי אינו אחראי לשימוש שיעשה על ידי הקורא במדריך זה והקורא מבין כי כל שימוש ללא ייעוץ ממשרד עו״ד לימור ברמלי נעשה על אחריותו בלבד.

 

 

 

כל הזכויות שמורות

 

אין להעתיק, לשכפל, לצלם, לתרגם, להקליט, לשדר, לקלוט ו/או לאכסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי מכני, דיגיטלי, אופטי, מגנטי ו/או אחר – חלק כלשהו מן המידע ו/או המאמרים ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר אינטרנט זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי. כל שימוש בתכני האתר ללא אישור מפורש בכתב ממשרד עו"ד לימור ברמלי אסור בהחלט.

 

מאמרי האתר

כל הזכויות על המאמרים המקצועיים המתפרסמים בדף המאמרים של אתר זה שמורות לעו"ד לימור ברמלי, למעט במקומות בהם צויין אחרת במפורש. חל איסור מוחלט לפרסם את המאמרים, חלקם או בשלמותם, באף פורום אינטרנטי, בלוג, אתר אישי, אתר מקצועי, אתר מסחרי או אתר-ללא-כוונות-רווח, ללא אישור מפורש בכתב מעו"ד לימור ברמלי. כמו כן לערוך, לעבד או לשנות את התמונות והחומריים הגרפיים שמלווים אותם. זכויות היוצרים על עיצוב הממשק הגרפי המקורי שמורות לחברות שיצרו אותן. אין ללמד את המאמרים בשום מכון, קורס, מכללה או בית-ספר, במסגרת אישית,

פרטית או קבוצתית, ללא אישור בכתב מעו"ד לימור ברמלי.

058-5505404