הגענו לבסיס מצ"ח והכניסו אותי לחדר החקירות - מה עתיד להתרחש עכשיו ? 

עם הגעתכם לבסיס מצ״ח יכניסו אתכם לחדר החקירות, שם יחכה לכם החוקר או קצין החקירות אשר יחקור אתכם בנוגע לעבירה בה הנכם חשודים. חקירה יכולה להתבצע על ידי חוקר אחד או מספר חוקרים (לרוב לא יותר משני חוקרים). מיד עם תחילת החקירה החוקר יסביר לכם (שוב) באיזו עבירה או מעשה אתם חשודים, לאחר מכן יזהיר אתכם ויציין את זכויותיכם בהתאם לחוק. אלא מה ?! שהחוקר יקריא לכם נוסח ״יבש״ ו״מעורפל״ כך שרוב הנחקרים כלל לא מבינים מהם הזכויות שלהם. בשביל זה, אנחנו פה ... להלן יוצגו זכויותיכם כנחקרים בחקירה (לחצו על הקישור למדריך מפורט אודות כל זכות):

 

 

זכויות בחקירת מצח

 

*אין באמור לעיל כדי להוות ייעוץ משפטי או חוות דעת, או תחליף ליעוץ משפטי אצל עו"ד, האמור לעיל אינו אלא תיאור כללי בלבד ולא מחייב של הנושא. בכל מקרה ספציפי יש לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מעורך דין. משרד עורכי דין לימור ברמלי אינו אחראי לשימוש שיעשה על ידי הקורא במדריך זה והקורא מבין כי כל שימוש ללא ייעוץ ממשרד עו״ד לימור ברמלי נעשה על אחריותו בלבד.  

 

כל הזכויות שמורות

 

אין להעתיק, לשכפל, לצלם, לתרגם, להקליט, לשדר, לקלוט ו/או לאכסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי מכני, דיגיטלי, אופטי, מגנטי ו/או אחר – חלק כלשהו מן המידע ו/או המאמרים ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר אינטרנט זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי. כל שימוש בתכני האתר ללא אישור מפורש בכתב ממשרד עו"ד לימור ברמלי אסור בהחלט.

 

מאמרי האתר

כל הזכויות על המאמרים המקצועיים המתפרסמים בדף המאמרים של אתר זה שמורות

לעו"ד לימור ברמלי, למעט במקומות בהם צויין אחרת במפורש. חל איסור מוחלט לפרסם את המאמרים, חלקם או בשלמותם, באף פורום אינטרנטי, בלוג, אתר אישי, אתר מקצועי, אתר מסחרי או אתר-ללא-כוונות-רווח, ללא אישור מפורש בכתב מעו"ד לימור ברמלי. כמו כן לערוך, לעבד או לשנות את התמונות והחומריים הגרפיים שמלווים אותם. זכויות היוצרים על עיצוב הממשק הגרפי המקורי שמורות לחברות שיצרו אותן. אין ללמד את המאמרים בשום מכון, קורס, מכללה או בית-ספר, במסגרת אישית,

פרטית או קבוצתית, ללא אישור בכתב מעו"ד לימור ברמלי.

 

 

 

מהן זכויות חייל שנחקר במצ״ח?

058-5505404