ועדה לעיון בעונש / ועדת שליש

ועדה לעיון בעונש, או בשמה הלא פורמאלי "ועדת שליש", הינה דרך נוספת העומדת בפניי חייל שנשפט בבית דין צבאי לבקש הקלה בעונשו.

 

דברים שחשוב לדעת:

 

  • כל חייל שהושע בפלילים במערכת הצבאית והוטל עליו עונש של שנה ויותר בפועל, זכאי לעלות לוועדה.
  • הוועדה מוסמכת להמתיק עונש מאסר או להחליפו בעונש מאסר על תנאי.
  • הוועדה מורכבת משופט צבאי נציג שר הביטחון ונציג הרמטכ״ל.

 

האם חשוב להיות מיוצג על ידי עורך דין בוועדה ?

 

חד משמשעית - כן !!! ייצוג על ידי עורך דין שמכיר את עבודת הוועדה ויש לו ניסיון בייצוג חיילים בפני הועדת השליש יכול להיות הגורם שיכריע האם ינוכה לכם שליש או לא. לכן, המלצתנו היא להיות מיוצג על ידי עורך דין אבל רק כזה שיש לו ניסיון בדין הצבאי וייצג בעבר בוועדה. 

 

למשרדנו ניסיון רב בייצוג חיילים בועדה לעיון בעונש בהצלחה רבה. 

לייעוץ וייצוג של עורך דין צבאי מומחה בוועדה לעיון בעונש התקשרו 058-5505404

 

*אין באמור לעיל כדי להוות ייעוץ משפטי או חוות דעת, או תחליף ליעוץ משפטי אצל עו"ד, האמור לעיל אינו אלא תיאור כללי בלבד ולא מחייב של הנושא. בכל מקרה ספציפי יש לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מעורך דין. משרד עורכי דין לימור ברמלי אינו אחראי לשימוש שיעשה על ידי הקורא במדריך זה והקורא מבין כי כל שימוש ללא ייעוץ ממשרד עו״ד לימור ברמלי נעשה על אחריותו בלבד.

 

 

 

כל הזכויות שמורות

 

אין להעתיק, לשכפל, לצלם, לתרגם, להקליט, לשדר, לקלוט ו/או לאכסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי מכני, דיגיטלי, אופטי, מגנטי ו/או אחר – חלק כלשהו מן המידע ו/או המאמרים ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר אינטרנט זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי. כל שימוש בתכני האתר ללא אישור מפורש בכתב ממשרד עו"ד לימור ברמלי אסור בהחלט.

 

מאמרי האתר

כל הזכויות על המאמרים המקצועיים המתפרסמים בדף המאמרים של אתר זה שמורות לעו"ד לימור ברמלי, למעט במקומות בהם צויין אחרת במפורש. חל איסור מוחלט לפרסם את המאמרים, חלקם או בשלמותם, באף פורום אינטרנטי, בלוג, אתר אישי, אתר מקצועי, אתר מסחרי או אתר-ללא-כוונות-רווח, ללא אישור מפורש בכתב מעו"ד לימור ברמלי. כמו כן לערוך, לעבד או לשנות את התמונות והחומריים הגרפיים שמלווים אותם. זכויות היוצרים על עיצוב הממשק הגרפי המקורי שמורות לחברות שיצרו אותן. אין ללמד את המאמרים בשום מכון, קורס, מכללה או בית-ספר, במסגרת אישית,

פרטית או קבוצתית, ללא אישור בכתב מעו"ד לימור ברמלי.

058-5505404